Nestandartiniai virtuvės baldai

Projektuojame ir gaminame virtuvės baldus pagal individualius užsakymus. Atsižvelgdami į konkrečius jūsų poreikius suprojektuosime ir pagaminsime jums virtuvės baldus.Susisiekite trumpai ir nemokamai konsultacijai +370 699 58 933 arba [email protected].

BENDRAUKIME
unikalus virtuves baldai

VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvė – viena svarbiausių namų erdvių, į kurią užsukame trumpam atsigaivinimui, jaukiai pusryčiaujame su šeima ar dengiame stalą gausiam svečių būriui. Dėl šios erdvės kompleksiškumo svarbu didelį dėmesį skirti ne tik dizaino, bet ir funkciniams sprendimams, tokiems kaip patogus vartojimo scenarijus ar apgalvotas daiktų susidėjimas.Virtuvės baldai konstruojami iš modulių: tai gali būti pastatoma spintelė su stalčiais ar lentynomis, aukšta ūkinės spinta, modulis plautuvei, pakabinama spintelė, antresolė ir pan. Tam svarbus ir buitinės technikos pasirinkimas, pvz.: įmontuojama ar laisvai statoma technika; šaldytuvas su šaldikliu, o gal du atskiri prietaisai; standartinė  600 mm pločio, ar mažesnei erdvei tinkamesnė, 450 mm pločio indaplovė ir t.t. Esant didesnei virtuvės erdvei, dažnai renkamasi virtuvės sala konstruojama iš anksčiau minėtų modulių, formuojamas prisėdimas idealiai tinka pusryčiams ar neįpareigojančiam darbui. Toks erdvės daugiafunkciškumas ypač būdingas šiuolaikiniams interjerams, kuriuose, dėka nestandartiniams baldams būdingo plataus medžiagų, stilių ir sprendimų pasirinkimo, sklandžiai jungiasi skirtingos erdvės ir veiklos.
BENDRAUKIME

Mes siūlome platų medžiagų pasirinkimą jūsų virtuvės baldams: įvairių dekorų LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė) iš tokių gamintojų kaip Egger, Kaindl, Cleaf, Pfleiderer, Kronospan ir kt., lygiai dažytus MDF (medienos dulkių plokštė) paviršius pagal RAL ar NCS spalvynus, įvairias medžio faneruotes, fanerą ir įvairius sprendimus klasikiniams fasadams – frezuotas arba nertas MDF, taip pat frezuotus arba nertus masyvo fasadus. Taip pat Face Frame apdailą, idealiai tinkančią siekiant rezultato orientuoto į autentiškumą ir nesenstančią klasiką. Dirbame su įvairias stalviršiais, todėl galime tiekti paprastus HPL (aukšto slėgio laminato) ir compact HPL dekorus. Kartu su ilgamečiais partneriais galime jums rekomenduoti įvairius akmens masės ar natūralaus akmens stalviršius. Taip pat galime pasiūlyti stiklo ir nerūdijančio plieno sprendimus.Virtuvė bus patogi tik teisingai susidėliojus sklandų vartojimo scenarijų, kai virtuvėje galėsite judėti organizuotai ir kiekvienas veiksmas seks kitą veiksmą. Taip pat svarbu įvardinti baldams skiriamą biudžetą. Ekonominė virtuvė – taupus, bet ne mažiau kokybiškas variantas. Jai naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir furnitūrą (Blum, Hetich ar Grass). Renkantis ekonominę virtuvę galėsime pasiūlyti modernų stilių, nes tokio tipo virtuvėms galėsite rinktis medžiagas iš plataus LMDP asortimento – gamyklinių, dažniausiai lygių, su smulkia tekstūra, dekorų plokščių. Džiaugiamės galėdami rekomenduoti ir besiūlį laminavimą PUR klijais, leidžiantį ne tik paslėpti klijuotą briauną, bet ir apsaugoti plokštę nuo drėgmės ar temperatūrų skirtumų. Norint išsirinkti jūsų skonį atitinkančius baldus reikėtų nuspręsti kokio stiliaus jie galėtų būti.

Moderni virtuvė – jai būdingos švarios linijos, atviros erdvės ir minimalistiniai dizaino elementai, kuriuose naudojamos šiuolaikinės, inovatyvios medžiagos. Galima rinktis fasadus iš įvairių LMDP dekorų ar lygiai dažytų MDF paviršių, taip pat galime pasiūlyti natūralią medžio faneruotę ar nerūdijančio plienos fasadus. Paprastumo įkvėptas modernus virtuvės dizainas maksimaliai padidina funkcionalumą išnaudojant visą erdvę. Renkantis modernius baldus dažnai vengiama rankenėlių, kurias pakeičia įvairūs sprendimai: frezuotos rankenėlės, profilinės rankenėlės, taip sukuriant plyšį pirštams, ar tiesiog fasadai varstomi nuo paspaudimo.

Klasikinė virtuvė – tai ilgaamžes tradicijas jungiantys baldai, pasižymintys įvairiais dekoro elementais, tokiais kaip karnizai ar piliastrai, įvairios frezavimo technikos ir pan., pasireiškiančios šio stiliaus krypties pogrupiuose (pvz. Shaker Style, Provance) ir apdailoje (pvz. Face Frame). Klasikinio stiliaus virtuvių fasadai gaminami pagal ilgametę detalių sunėrimo technologiją – nertas fasadas konstruojamas atskirai sukuriant rėmo detales bei jo užpildą. Taikomos ir pigesnės technologijos, kai fasadas frezuojamas sukuriant norimą dekorą (daugiau apie fasadus skaitykite čia). Tokio stiliaus virtuvėms rekomenduojame rinktis natūralaus akmens stalviršius, kurie dar labiau sustiprins laikui nepavaldžios klasikos įvaizdį.

Virtuvės baldų gamyba

Nestandartiniai virtuvės baldai – geriausias būdas įgyvendinti savo svajonių namus. Jau 20 metų padedame optimizuoti namų erdvę projektuodami analogų neturinčius nestandartinius baldus, siūlome gausų medžiagų, furnitūros, apdailos asortimentą ir sprendžiame visus su jūsų namų patogumu ir dizainu susijusius klausimus.
BENDRAUKIME

Virtuvės Baldai
Kuo skiriasi nestandartiniai virtuvės baldai nuo standartinių?

Nestandartiniai virtuvės baldai sukurti siekiant patenkinti individualius klientų poreikius – tai apima norimą stilių, matmenis, medžiagiškumą ir funkcionalumą. Priešingai nei masinėje gamyboje, jie suteikia galimybę visiškai unikaliai pritaikyti virtuvės erdvę, atspindint jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Kaip pradėti nestandartinių virtuvės baldų užsakymo procesą?

Jūsų idėja yra mūsų projektas. Pradėkite nuo susisiekimo su mumis, pateikdami savo idėjas, reikalavimus, ir mes atsižvelgsime į jūsų pateiktus analogus, erdvės nuotraukas bei baldų gabaritinius matmenis. Mūsų tikslas – sukurti baldus, kurie puikiai atitiktų jūsų virtuvės išskirtinumą.

Ar galiu pamatyti ankstesnių nestandartinių dizainų pavyzdžių?

Mūsų projektų galerija laukia jūsų apžiūrai. Čia rasite įvairių stilių ir funkcionalumų virtuvės baldus, kuriuos sukūrėme ir įgyvendinome kartu su savo klientais. Leiskite šiems pavyzdžiams įkvėpti jūsų asmeninės erdvės kūrimą.

Kokias medžiagas naudojame virtuvės baldų gamybai?

Siekiant atitikti estetinius ir funkcinius klientų lūkesčius, pasiūlyme turime platų medžiagų asortimentą: nuo natūralaus akmens ir medžio iki nerūdijančio plieno, stiklo, ar modernių MDF plokščių. Virtuvės baldams ypač svarbu pasirinkti medžiagas, kurios būtų atsparios drėgmei arba impregnuotos, kad išlaikytų savo grožį ir funkcionalumą ilgą laiką.

Kiek laiko užtrunka nestandartinių virtuvės baldų projektavimas ir montavimas?

Projekto trukmė priklausys nuo jo sudėtingumo ir apimties. Atsižvelgdami į jūsų specifinius reikalavimus, mes pateiksime tikslų darbų atlikimo terminą.

Kaip nustatoma nestandartinių virtuvės baldų kaina?

Kainą lemia keletas faktorių: naudojamų medžiagų kokybė, dizaino unikalumas, baldų dydis ir specifinės savybės. Detalų pasiūlymą pateikiame, kai išsamiai susipažįstame su jūsų lūkesčiais.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-04-06.