Mūsų Veikla

Esame šeimos verslas veikiantis jau 20 metų. Įmonėje dirbantys žmonės yra kompetentingi konstruktoriai, gamybos specialistai ir dizaineriai, kurie pagrindinį savo dėmesį skiria produktų saugumui, funkcionalumui ir patikimumui. Patyrę projektuotojai ir dizaineriai gali patarti ne tik baldų, bet ir interjero dizaino klausimais. Per ilgus savo gyvavimo metus esame sukūrę patikimus santykius su partneriais, todėl galime garantuoti aukšto lygio aptarnavimą ir kokybę. Kadangi esame pakankamai maža įmonė, tai lengvai prisitaikome prie užsakovų norų – esame lankstūs.
Pagal individualius užsakymus projektuojame ir gaminame nestandartinius ir standartinius korpusinius baldus. Tai virtuvės, svetainės, prieškambario, vonios, miegamojo, vaikų kambario, biuro ir kitokie specialios paskirties baldai namams ir įmonėms. Taip pat spintos, drabužinės bei pertvaros su slenkančiom sistemom.

Bendraukime.

Galime pasiūlyti baldus už Jums priimtiną kainą.

Kartu su montuojamais baldais galime siūlyti ir buitinę techniką. Taip pat plautuves, maišytuvus, vidinę furnitūrą ir aksesuarus.

Ilgametę patirtį turintys specialistai užtikrina, kad mūsų gaminami ir siūlomi produktai būtų kokybiški, saugūs ir patogūs.

BENDRAUKIME