nestandartiniai vonios baldai

Projektuojame ir gaminame individualius vonios baldus pagal užsakymą. Atsižvelgus į jūsų konkrečius poreikius pasiūlysime modernius ar klasikinius vonios kambario baldus.

Susisiekite trumpai ir nemokamai konsultacijai +370 699 58 933 arba [email protected].

Vonios baldai

Viena svarbiausių patalpų namuose yra vonios kambarys. Nestandartiniai baldai yra tinkamiausias pasirinkimas siekiant šią erdvę paversti patogia, derančia su namų interjeru arba kaip tik išsiskiriančia neįprastais dizaino sprendimais. 

Nestandartinius vonios kambario baldus gali sudaryti daug įvairių komponentų: praustuvo baldai, spintelės su veidrodžiu ir LED apšvietimu, ūkinės spintos skalbimo mašinai ir džiovyklei, krepšiai nešvariems skalbiniams, įvairios atviros lentynos ar net prisėdimui skirti baldai. Vienas iš pagrindinių privalumų yra tas, jog renkantis nestandartinius baldus išnaudojamas kiekvienas patalpos centimetras, taip sukuriant patogius vartojimo scenarijus kur visi daiktai turi savo vietą. Turime galimybę pasiūlyti daugybę medžiagų jūsų estetiniams ir funkciniams norams įgyvendinti: natūralų akmenį ir medį, nerūdijantį plieną, stiklą ar tiesiog lygiai dažytą MDF plokštę. Dėl patalpos specifikos, svarbu pasirinkti tokias medžiagas, kuriuos būtų arba atsparios vandeniui, arba impregnuotos nuo drėgmės.

BENDRAUKIME

Renakntis iš plataus medžiagų, apdailos ir furnitūros asortimento, nesudėtingai sukuriamas funkcionalus ir stilingas vonios kambarys, suteikiantis jūsų namams jaukumo ir palengvinantis kasdienį gyvenimą. Mes siūlome daugybę nestandartinių vonios kambario baldų tipų, jų tarpe:

Praustuvo baldai – Tai yra baldas ant kurio viršaus montuojamas praustuvas. Šio tipo balduose, jeigu nenaudojamas potinkinis sifonas, jis slepiamas pačiame balde. Galimi sprendimai projektuojant stalčius ar varstomus fasadus, paliekant galimybę sifono aptarnavimui. Šio tipo baldai turi didelį ir dažną sąlytį su vandeniu, todėl svarbu pasirinkti jam atsparias medžiagas, kad šios nepradėtų bringti, pūstis ar kitaip deformuotis.

Ūkinės spintos skalbimo mašinai Tokio tipo baldai skirti paslėpti ir susisteminti skalbimo darbus. Čia galima integruoti stalčius skalbimo ir kitoms priemonėms, numatyti krepšius nešvarių rūbų rūšiavimui. Įmanoma integruoti LED šviesas, veikiančias nuo fasado atidarymo. Taupant erdvę, atskirus skalbyklės ir džiovyklės prietaisus siūlome montuoti vieną virš kito.

Spintelė su veidrodžiuTai gali būti spintelė su veidrodžiu arba tik veidrodis montuojamas virš praustuvo. Tokie baldai dažniausiai yra mažo gylio ir puikiai tinka smulkiems vonios kambario daiktams susidėti. Siekiant geresnio matymo, veidrodžiui papildomai galima integruoti LED apšvietimą ar šildomą kilimėlį, kuris efektyviai apsaugos nuo rasojimo. Atliekant vonios kambario remonto darbus čia svarbu numatyti ir elektros išvedimą.

VONIOS KAMBARIO BALDAI

Nestandartiniai sprendimai – puikus pasirinkimas siekiant sukurti įvairaus stiliaus baldus nuo tradicinio iki modernaus dizaino, renkantis iš plataus medžiagų, apdailos, furnitūros asortimento. Mes padėsime įgyvendinti jūsų vartojimo poreikius ir estetiką atitinkančius namus sukuriant jaukią ir unikalią atmosferą.

BENDRAUKIME