nestandartiniai vonios baldai

Projektuojame ir gaminame individualius vonios baldus pagal užsakymą. Atsižvelgus į jūsų konkrečius poreikius pasiūlysime modernius ar klasikinius vonios kambario baldus.

Susisiekite trumpai ir nemokamai konsultacijai +370 699 58 933 arba [email protected].

Vonios baldai

Viena svarbiausių patalpų namuose yra vonios kambarys. Nestandartiniai baldai yra tinkamiausias pasirinkimas siekiant šią erdvę paversti patogia, derančia su namų interjeru arba kaip tik išsiskiriančia neįprastais dizaino sprendimais. Kodėl nestandartiniai vonios kambario baldai tampa vis populiaresni? Kitaip nei standartiniai vonios baldai, vonios kambario baldai pagal užsakymą projektuojami ir gaminami pagal konkrečius vonios kambario matmenis ir stilių, todėl puikiai tinka bet kokiai erdvei.Nestandartinius vonios kambario baldus gali sudaryti daug įvairių komponentų: praustuvo baldai, spintelės su veidrodžiu ir LED apšvietimu, ūkinės spintos skalbimo mašinai ir džiovyklei, krepšiai nešvariems skalbiniams, įvairios atviros lentynos ar net prisėdimui skirti baldai.Vienas iš pagrindinių privalumų yra tas, jog renkantis nestandartinius baldus išnaudojamas kiekvienas patalpos centimetras, taip sukuriant patogius vartojimo scenarijus kur visi daiktai turi savo vietą. Turime galimybę pasiūlyti daugybę medžiagų jūsų estetiniams ir funkciniams norams įgyvendinti: natūralų akmenį ir medį, nerūdijantį plieną, stiklą ar tiesiog lygiai dažytą MDF plokštę. Dėl patalpos specifikos, svarbu pasirinkti tokias medžiagas, kuriuos būtų arba atsparios vandeniui, arba impregnuotos nuo drėgmės.
BENDRAUKIME

Renkantis iš plataus medžiagų, apdailos ir furnitūros asortimento, nesudėtingai sukuriamas funkcionalus ir stilingas vonios kambarys, suteikiantis jūsų namams jaukumo ir palengvinantis kasdienį gyvenimą. Apskritai individualūs vonios kambario baldai yra puiki investicija namų savininkams, norintiems susikurti unikalią ir asmeninę erdvę, atitinkančią jų konkrečius poreikius ir stiliaus pageidavimus. Mes siūlome daugybę nestandartinių vonios kambario baldų tipų, jų tarpe:

Praustuvo baldai – Tai yra baldas ant kurio viršaus montuojamas praustuvas. Šio tipo balduose, jeigu nenaudojamas potinkinis sifonas, jis slepiamas pačiame balde. Galimi sprendimai projektuojant stalčius ar varstomus fasadus, paliekant galimybę sifono aptarnavimui. Šio tipo baldai turi didelį ir dažną sąlytį su vandeniu, todėl svarbu pasirinkti jam atsparias medžiagas, kad šios nepradėtų bringti, pūstis ar kitaip deformuotis.

Ūkinės spintos skalbimo mašinai – Tokio tipo baldai skirti paslėpti ir susisteminti skalbimo darbus. Čia galima integruoti stalčius skalbimo ir kitoms priemonėms, numatyti krepšius nešvarių rūbų rūšiavimui. Įmanoma integruoti LED šviesas, veikiančias nuo fasado atidarymo. Taupant erdvę, atskirus skalbyklės ir džiovyklės prietaisus siūlome montuoti vieną virš kito.

Spintelė su veidrodžiu – Tai gali būti spintelė su veidrodžiu arba tik veidrodis montuojamas virš praustuvo. Tokie baldai dažniausiai yra mažo gylio ir puikiai tinka smulkiems vonios kambario daiktams susidėti. Siekiant geresnio matymo, veidrodžiui papildomai galima integruoti LED apšvietimą ar šildomą kilimėlį, kuris efektyviai apsaugos nuo rasojimo. Atliekant vonios kambario remonto darbus čia svarbu numatyti ir elektros išvedimą.

VONIOS KAMBARIO BALDŲ GAMYBA

Nestandartiniai baldai – puikus pasirinkimas siekiant sukurti įvairų, jūsų asmenybę atitinkantį stilių. Baldai gali būti nuo tradicinio iki modernaus dizaino, renkantis iš plataus medžiagų, apdailos, furnitūros asortimento. Mes padėsime įgyvendinti jūsų vartojimo poreikius ir estetiką atitinkančius namus sukuriant jaukią ir unikalią atmosferą.
BENDRAUKIME

DUK apie nestandartinius vonios kambario baldus

Kuo nestandartiniai vonios kambario baldai skiriasi nuo standartinių?

Nestandartiniai vonios kambario baldai kuriami taip, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius, norimą stilių, matmenis, medžiagiškumą ir funkcionalumą. Skirtingai nei masinės gamybos baldai, jie leidžia individualiai kurti jūsų vonios kambario dizainą.

Kaip pradėti nestandartinių vonios kambario baldų užsakymo procesą?

Susisiekite su mumis ir pateikite savo idėjas bei reikalavimus. Preliminarius baldų projekto skaičiavimus atliekame atsižvelgdami į jūsų pateiktus baldų analogus, esamų erdvių nuotraukas, gabartinius matmenis – aukštis, plotis, gylis.

Ar galiu pamatyti ankstesnių nestandartinių dizainų pavyzdžių?

Taip, mes turime savo įgyvendintų darbų galeriją. Pristatome įvairių stilių ir funkcijų vonios kambario baldus, kuriuos suprojektavome ir sumontavome savo klientams.

Kokios medžiagos naudojamos jūsų vonios kambario baldams gaminti?

Turime galimybę pasiūlyti daugybę medžiagų jūsų estetiniams ir funkciniams norams įgyvendinti: natūralų akmenį ir medį, nerūdijantį plieną, stiklą ar tiesiog lygiai dažytą MDF plokštę. Dėl patalpos specifikos, svarbu pasirinkti tokias medžiagas, kuriuos būtų arba atsparios vandeniui, arba impregnuotos nuo drėgmės.

Kiek laiko užtrunka suprojektuoti ir sumontuoti nestandartinius vonios kambario baldus?

Laikas priklauso nuo projekto sudėtingumo ir apimties. Įvertinę jūsų konkrečius reikalavimus, pateiksime tikslų terminą.

Kaip nustatoma nestandartinių vonios kambario baldų kaina?

Kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, naudojamų medžiagų, dizaino sudėtingumo, dydžio ir specifinių savybių. Išsamų pasiūlymą pateikiame supratę jūsų poreikius ir pageidavimus.

Ar galima suprojektuoti nestandartinius baldus mažiems ar nestandartinių dydžių vonios kambariams?

Žinoma, vienas iš nestandartinių baldų privalumų yra tai, kad juos projektuoti galime visokiose erdvėse. Todėl net ir mažuose ar netaisyklingos formos vonios kambariuose užtikrinamas maksimalus funkcionalumas.

Ar suteikiate savo gaminamiems baldams garantiją?

Taip suteikiame. 24 mėnesių garantija suteikiama baldams ir jų detalėms.

Kaip valyti ir rūpintis nestandartiniais vonios kambario baldais?

Galime pateikti konkrečias priežiūros rekomendacijas, atsižvelgiant į jūsų nestandartiniams baldams naudojamas medžiagas, kad užtikrintume ilgaamžiškumą ir išlaikytume jų išvaizdą.Dažniausiai iš praktikos geriausia ir paprasčiausia būtų rinktis paprastą valiklį stiklui ir naudojantis mikropluošto šluoste valyti. Tai dažnai rekomenduoja ir patys plokščių gamintojai. Tačiau kiekvieną medžiagą reiktų vertinti atskirai, kad užtikrintume ilgaamžiškumą ir išlaikytume jų išvaizdą.

Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-04-06.